Проект
Lipki Island - найамбітніший проект редевелопмента сучасної України
Межі амбіцій проекту виходять далеко за рамки редевелопмента промислової території, маючи на меті ревіталізацію міської території, шляхом створення на місці старої верфі сучасного міського мікрорайону з громадською зоною найвищого класу, що поєднує в собі житлові, рекреаційні, спортивні, освітні, ділові та торгові простори, здатні стати еталоном модернізації українських міст у форматі "City Resort".
Назад
Пріоритети
Ключовим фактором успішності проекту є досконале знання девелопером цільового споживача, що відображено в системі пріоритетів при проектуванні комплексу:
• сучасне і якісне інженерне обладнання;
• високоякісні і екологічно чисті будівельні матеріали та технології;
• сервісне обслуговування об'єкта на високому рівні.
Назад
Інфраструктура
Концепція проекту передбачає повне перетворення промислової зони в комфортний міський простір з різними типами житла, повністю самодостатньою соціально-громадської інфраструктурою: дитячий садок, школа, спортивні та ігрові майданчики, торговий центр, офісні приміщення тощо.
Довга берегова лінія дозволить створити на місці старих причалів верфі впорядковану громадську набережну з променадом, пляжем, мережею комерційних об'єктів і розважальних атракціонів, включаючи бутики, ресторани, кафе і різноманітні ігрові майданчики. Також буде створена суперсучасна марина з яхт клубом і комплексом спортивних споруд.
Назад
Ландшафт
В центрі уваги девелоперів проекту знаходиться "зелена" складова майбутнього комплексу. Тут вперше в практиці України буде реалізована цілісна концепція створення в мегаполісі екологічно чистого і розмаїтого природного середовища.
Різноманітне озеленення всередині дворових і громадських просторів буде організовано в єдиному стилі ландшафтного дизайну з використанням великої кількості місцевої флори, з акцентом на квітучі та вічнозелені дерева і кущі. Природні елементи будуть поєднуватися з інтерактивними міськими скульптурами і інсталяціями, а природна річкова акваторія з фонтанами і басейнами.
Назад
Локація
Поділ - найдавніший і найпопулярніший район столиці. У місці, де річка Почайна впадає в Дніпро, люди селилися з II століття до н.е. Саме тут 988 року Великий Князь Володимир хрестив Київську Русь. В цьому місці селилися ремісники і торговці, а зручна річкова гавань приваблювала купців зі всієї Європи. Тут же було розвинене кораблебудування, а нинішня верф була заснована більше 150 років тому.
Територія проекту межує з історичною частиною Подолу - одним з найпопулярніших туристичних районів міста, звідки починалася історія Києва. Тут зосереджено безліч історичних пам'яток, церков, кварталів старої забудови з неповторним архітектурним виглядом і духом тисячолітньої історії. Історично Поділ був і залишається продовженням центральної ділової частини міста. Це місце надзвичайно популярне серед киян і гостей столиці, які прагнуть поринути в автентичну атмосферу тисячолітнього міста, провести вечір в одному з численних ресторанах і кафе, погуляти стародавніми вулицями і Дніпровською набережною, здійснити прогулянку на теплоході з річкового вокзалу після робочого дня або провести тут всі вихідні.
Постійний щільний потік працівників з центру міста, жителів і туристів забезпечить попит на комерційні об'єкти проекту з боку орендарів. Все це дозволить створити нове улюблене місце громадян і пам'ятку столиці.
Назад
Концепція
«City Resort» - новий формат життя в мегаполісі, розроблений компанією "БІП ПМ".
Те, що відрізняє проект від усього, до чого звикла столиця - це поєднання сучасних досягнень в архітектурі і технологій будівництва з високим рівнем комфорту, безпеки і приватності життя, простотою доступу до найважливіших центрів ділового, культурного та комерційного життя міста.
Жити в мегаполісі, користуватися всіма його ресурсами і благами, але при цьому перебувати в екологічному середовищі, мати величезний особистий простір, відчувати персональну увагу і сервіс як в кращих готелях - це суть концепції «City Resort», гарантія громадського та комерційного успіху проекту.
Назад
Територія
Планування території буде виконано з урахуванням останніх трендів в проектуванні міського середовища із залученням зарубіжних фахівців і експертів.
Однією з ключових деталей проекту стануть громадські зони, ретельно спроектовані для максимально комфортного проведення часу.
При проектуванні комплексу особливе місце буде відведено зручності, функціональним і логістичним особливостям вулиць, променадів, площ і дворових зон.
Комплекс, оточений водою, матиме свої власні «зелені острови» всередині, організовані для різних видів відпочинку.
У проекті враховані інтереси і найменших його мешканців: будуть побудовані незвичайні контактні дитячі майданчики.
Назад
Безпека
Особлива увага в проекті приділена безпеці жителів і їх гостей, яка буде досягнута завдяки комплексу «розумних» біометричних і автономних датчиків, камер та інших засобів спостереження.
Назад
Інновації
Унікальні інноваційні особливості проекту:
• енергоефективність і енергозбереження:
- теплові насоси на різних джерелах (вода, земля, повітря)
- сонячні колектори і панелі
- кондиціонування будівель через конструкції (холодні стелі, підлоги, стіни)
- подвійна система каналізації (збір і повторне застосування брудної води)
- збір і використання дощової води
- активний і пасивний сонячний захист
• мобільні додатки для збору даних про здоров'я та стан мешканців
• моніторинг якості повітря на території проекту
• датчики для збору даних про рівні шуму, менеджмент шумового "забруднення" території
• інтелектуальна система моніторингу та управління рухом транспортних засобів і пішоходів
• рекультивація та очищення всієї території від непридатних комунікацій
• розчищення акваторії прилеглої затоки Дніпра і облаштування пішохідного променаду з зоною відпочинку
• екологічно чисті будівельні матеріали без використання речовин, шкідливих для людей і навколишнього середовища
• екологічний транспорт: власний парк електромобілів і послуга їх прокату, установка на території зарядок для електромобілів
• запуск прямого водного сполучення з центром міста (річковий «трамвай»)
• система роздільного збору та вивозу сміття з використанням підземних пневматичних сміттєпроводів
• підземні паркінги і внутрішнього дворового простору без машин
• поквартирні системи енергоменеджменту для гнучкого управління енерговитратами кожної окремої квартири
• рейтингова система енергоспоживання - мотивація жителів для економії енергоресурсів за принципом «споживай менше - плати менше»
• сертифікація окремих будівель і функціональних зон за міжнародними стандартами «зеленого» будівництва (BREEAM / LEED і т.п.)
Назад